НОВИНИ

Україна знає перші непублічні результати візиту Тіллерсона до Москви - Клімкін

Також міністр повідомив, що проведе телефонну розмову з американською стороною.

Україні відомі перші непублічні результати візиту державного секретаря Сполучених Штатів Америки Рекса Тіллерсона до Москви. Про це заявив голова Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін у четвер, 13 квітня.

"По-перше, будемо зараз розмовляти з Державним секретарем Сполучених Штатів. Він з нами радився, коли будував свою позицію. Ви знаєте інформацію про дзвінок. Я вважаю, що його візит дуже чітко продемонстрував не тільки в сенсі заяв, але в сенсі тієї логіки, що він викладав під час прес-конференції. Я знаю перші результати візиту також непублічні, але не буду казати про все", - заявив Клімкін.

"Але наша спільна теза з усіма нашими друзями і партнерами про те, що з Росією не можна в принципі ані співпрацювати, ані взагалі розмовляти на основі жодної довіри, під час візиту однозначно була підтверджена", - додав міністр.

Також він повідомив, що зараз проведе телефонну розмову «з американською стороною».

Раніше група підтримки України в Конгресі оприлюднила заяву у відповідь на суперчливий коментар Державного секретаря США Рекса Тіллерсона щодо України.

Як повідомлялося, 12 квітня у Москві відбулася зустріч президента РФ Владіміра Путіна з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном та головою МЗС РФ Сєргєєм Лавровим. Переговори тривали понад дві години.