Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
13 квітня 13:07   ▪   Версія для друку

Верховна Рада скасувала подвійне оподаткування Мальтою

За ратифікацію Конвенції проголосували 280 народних депутатів.

Верховна Рада України у четвер, 13 квітня, підтримала законопроект №0141 про ратифікацію Конвенції між Урядами України та Урядом Мальти щодо уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

За відповідний документ проголосували 280 депутатів.

У пояснювальній записці до документа наголошується, що потреба укладення цієї конвенції пояснюється тим, що доходи, які виникають в економічних відносинах між резидентами України та Мальти, підлягають оподаткуванню у подвійній юрисдикції: у державі, де одержувач доходу є резидентом, а також у державі, де здійснюється діяльність, у зв'язку з якою виникає дохід.

"Тому ця конвенція сприятиме, по-перше, уникненню подвійного оподаткування, по-друге, запобігання ухиленню від податків, і, по-третє, взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій та торгівлі", - йдеться в пояснювальній записці.

Заступник міністра фінансів України Юрій Буца, представляючи документ у парламенті, пояснив, що усунення подвійного оподаткування буде досягатися шляхом розподілу права оподаткування окремих видів доходів між Україною та Мальтою залежно від місця їхнього виникнення, а також шляхом обліку податкового зобов'язання платника податків однієї держави, сум податків, сплачених на території іншої держави.

Він також додав, що конвенція спрямована на запобігання ухиленню від сплати податків, усунення податкової дискримінації, створення механізмів щодо покращення співпраці між податковими органами України та Мальти шляхом встановлення процедур взаємного узгодження спірних питань і забезпечення обміну податковою інформацією.

Нагадаємо, 3 квітня президент України Петро Порошенко затвердив конвенцію з Люксембургом щодо уникнення подвійного оподаткування та попередження податкового ухилення.

 


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено