НОВИНИ

МВС оголосило в розшук викрадача екс-мера Херсона

Денис Пащенко звинувачується у вимаганні, яке призвело шкоду в особливо великих розмірах.

Один з організаторів викрадення влітку 2016 року колишнього міського голови Херсона Володимира Сальдо - Денис Пащенко - оголошений в розшук. Інформація про це опублікована на сайті МВС України.

Згідно з оприлюдненою інформацією, Денис Пащенко переховується від органів досудового розслідування. Суд прийняв рішення його затримати.

Він звинувачується за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання, що заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою, або в поєднанні з заподіянням тяжкого тілесного ушкодження).

Нещодавно в інтерв'ю Володимир Сальдо розповів, що в минулому році Денис Пащенко запросив його на ділові переговори в Домініканську Республіку. Там екс-мера Херсона викрали і утримували два місяці в полоні, а за цей час вимагали від сім'ї і друзів гроші. За словами Сальдо, його змусили переписати на викрадачів майно.

Сальдо повернувся в Україну в кінці 2016 і написав заяву про злочин до правоохоронних органів. Майно, переписане на Пащенка, перебуває під арештом.

Денис Пащенко раніше притягувався до відповідальності за викрадення людей в Греції та Іспанії. При цьому він заявляв, що є потерпілим, і це Сальдо його викрадав у Домініканській республіці.