НОВИНИ

Нищук відреагував на скандальне інтерв'ю українського співака російським ЗМІ

Міністр культури вважає неприпустимими висловлювання Івана Дорна.

Міністр культури України Євген Нищук вважає неприпустимими висловлювання українського співака Івана Дорна в інтерв'ю російським ЗМІ. Про це він сказав перед початком засідання Кабміну в середу, 12 квітня.

"Мені шкода, що Іван Дорн так прокоментував. У нього може бути різна позиція, в сенсі, допомагає він чи не допомагає (АТО - Ред.), але говорити про сварку так, ніби у нас тут нічого не відбувається - це негідно", - сказав Нищук.

Водночас Нищук зазначив, що Міністерство культури України не має важелів впливу на Дорна: "Юридично ми ніяк не можемо на нього вплинути". 

При цьому він висловив жаль з приводу висловлювань артиста, оскільки діячі мистецтва мають задавати суспільству тон, зокрема і в питанні підтримки українських вояків.

"Я можу тільки говорити, що це насправді неприпустимо, образливо", - сказав Нищук.

Нагадаємо, напередодні 11 квітня український співак Іван Дорн в інтерв'ю російському журналісту заявив, що на "Новій Хвилі" в 2014 році вийшов на сцену у футболці з тризубом, щоб уникнути скандалу. Крім того, Дорн відхрестився від допомоги українських військових, які брали участь в антитерористичній операції на Донбасі.