НОВИНИ

Порошенко обговорив з європейськими міністрами розширення взаємодії у рамках НАТО

Голови МЗС Словаччини, Чехії та Угорщини також висловили підтримку євроінтеграційним прагненням України.

Президент Петро Порошенко висловив вдячність Словаччині, Чехії та Угорщині за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також обговорив з головами зовнішньополітичних відомств цих країн розширення взаємодії у рамках НАТО. Про це повідомляє прес-служба президента.

"Сторони обговорили хід імплементації Мінських домовленостей та розвиток подій на Донбасі. Йшлося про важливість дотримання режиму санкцій ЄС проти Росії до повного виконання нею взятих на себе зобов’язань у рамках мінського процесу та відновлення територіальної цілісності України", - йдеться в повідомленні.

В контексті європейської проблематики керівники зовнішньополітичних відомств Словаччини, Чехії та Угорщини висловили підтримку євроінтеграційним прагненням України. Співрозмовники привітали схвалення Європарламентом резолюції щодо скасування візового режиму для українців.

Окрему увагу було приділено розширенню взаємодії в рамках НАТО та регіональної співпраці України з країнами "Вишеградської четвірки", головування в якій 1 липня цього року перебирає на себе Угорщина.

Раніше Президент України Петро Порошенко обговорив з колишнім прем’єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном питання протидії російській агресії на Донбасі