НОВИНИ

В Україні створили сервіс для інформування про незаконні поїздки в окупований Крим

Поінформувати правоохоронців можна на сайті Держприкордонслужби.

Державна прикордонна служба створила сервіс для інформування про незаконне відвідування окупованої території Криму. Про це інформує прес-служба відомства.

На сайті ДПСУ створили інформаційний блок «Стоп-лист», який дозволяє громадянам на добровільних засадах інформувати правоохоронців про осіб, які незаконно потрапили в Крим.

"Зазначимо, що отримана інформація використовуватиметься як додаткова у ході здійснення прикордонного контролю та прийняття правового рішення", - повідомили в ДПСУ.

У прикордонній службі нагадали, що іноземцям, які порушили порядок в'їзду чи виїзду з Криму, забороняється в’їзд в Україну строком на 3 роки. Відповідно до законів України, в'їзд іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію та виїзд з неї допускаються лише за спеціальним дозволом через українські контрольні пункти в'їзду-виїзду.

Нагадаємо, Служба безпеки України заборонила в’їзд на територію України російській учасниці Євробачення-2017 Юлії Самойловій терміном на три роки, оскільки у 2015 році вона виступала в окупованому Криму, потрапивши туди з порушенням українського законодавства.