НОВИНИ

НАБУ проводить розслідування 39 справ щодо подачі е-декларацій

Провадження були відкриті за результатами перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Національне антикорупційне бюро України проводить досудове розслідування 39 кримінальних проваджень щодо подачі електронних декларацій. Про це повідомляє ВВС.

Зазначається, що провадження були відкриті за результатами перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Вказано, що серед цих осіб 12 суддів, прокурор, працівник Служби безпеки України, 12 народних депутатів, 2 голови районних держадміністрацій, генерал поліції у відставці, заступник міністра, офіцер Збройних сил України, керівник одного з центральних органів виконавчої влади, керівник обласного органу виконавчої влади, 2 начальники відділів одного з центральних органів виконавчої влади, заступник начальника місцевого органу виконавчої влади, начальник митного поста, заступник голови обласної ради, начальник територіального управління юстиції.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції завершило перевірку близько 3 тисяч електронних декларацій, дані по 10 з них передані в Національне антикорупційне бюро України.

Як відомо, 1 квітня завершився другий етап е-декларування, який почався 1 січня 2017 року, під час якого декларації мали подати усі публічні службовці України - близько 700-800 тисяч службових і посадових осіб, які працюють в органах влади та місцевого самоврядування, у державних та комунальних установах, закладах і організаціях. 

Під час першого етапу (з 1 вересня) декларації подавали вищі посадові особи та службовці середнього рівня.