НОВИНИ

В Україні здійснить спостережний політ місія Канади і Туреччини

До складу місії увійшли 19 фахівців, які вже прибули на військовий майданчик аеропорту Бориспіль.

Міжнародна спостережна місія Канади і Туреччини у понеділок, 10 квітня, прибула в Україну, де протягом тижня здійснить спостережний політ за Договором з відкритого неба. Про це повідомила прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

Як зазначається, до складу місії увійшли 19 фахівців, які вже прибули на військовий майданчик аеропорту Бориспіль літаком спостереження ВПС Туреччини CN-235.

«Відповідно до затвердженого Міністром оборони України Плану верифікаційної діяльності України за міжнародними договорами та угодами у галузі контролю над озброєннями у 2017 році та Рішення Консультативної комісії з відкритого неба щодо розподілу активних квот спостережних польотів на 2017 рік, у період 10-14.04.2017 Туреччина та Канада мають намір провести місію спостережного польоту в Україні за Договором з відкритого неба», - йдеться в повідомленні Управління верифікації Генерального штабу Збройних Сил України.

Як уточнює українська сторона, відповідно до положень Договору з відкритого неба, маршрут руху над територією України буде узгоджений за добу до виконання спостережного польоту.

Нагадаємо, 3 квітня Міністерства оборони України та Канади підписали угоду про співробітництво