НОВИНИ

Невизнана Південна Осетія проголосувала за перейменування регіону

78,2% виборців проголосували за перейменування в Держава Аланія.

У невизнаній Південній Осетії більшість виборців на псевдореферендумі підтримали ідею перейменувати регіон. Про це на брифінгу повідомила Белла Плієва, яка називає себе головою ЦВК Південної Осетії.

За попередніми даними, отриманими після обробки 35% бюлетенів, 78,2% виборців проголосували за перейменування в Держава Аланія. 21,8% тих, хто проголосував не підтримали цю ініціативу.

Нагадаємо, 9 квітня у невизнаній Південній Осетії, окрім псевдореферендума, пройшли вибори так званого президента. Міністерство закордонних справ Грузії засудило так звані вибори і референдум у Південній Осетії, називаючи їх провокацією. 

Раніше, під час закритого засідання Ради Безпеки ООН у вівторок, 28 березня, російська делегація відмовилася підтримати документ, що підтверджував суверенітет і територіальну цілісність Грузії.

Як відомо, після російсько-грузинського військового конфлікту в серпні 2008 року Росія окупувала два сепаратистські регіони Грузії – Абхазію і Південну Осетію, – а також визнала самопроголошену «незалежність» цих регіонів. Крім Росії, її визнали ще три держави – Нікарагуа, Венесуела і Науру. Тбілісі і Захід вважають ці регіони частиною Грузії.