НОВИНИ

З розкладу Держсекретаря США Тіллерсона зникла зустріч з Путіним

Глава зовнішньополітичного відомства під час візиту у Москву спробує переконати Росію переглянути політику підтримки уряду Сирії.

З розкладу Держсекретаря США Рекса Тіллерсона зникла зустріч з президентом Росії Владіміром Путіним під час його візиту в Москву. Про це повідомляє «Голос Америки». Державний Департамент не відповів на запит телеканалу щодо того, чи був змінений розклад Рекса Тіллерсона з часу авіадурів США по сирійській військовій базі.

Як відомо, держсекретар США Рекс Тіллерсон планує візит до Москви 12 квітня - всього через кілька днів після ракетного удару ВМС США по сирійській авіабазі в відповідь на атаку з застосуванням хімічної зброї, яка привела до загибелі цивільного населення.

За словами офіційних осіб, глава зовнішньополітичного відомства спробує переконати Росію переглянути політику підтримки уряду сирійського президента Башара Асада.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон заявив, що скасовує свій візит до Москви, запланований на 10 квітня: «Сирійські події кардинальним чином змінили ситуацію», - йдеться в офіційній заяві Джонсона.