НОВИНИ

Порошенко затвердив програму співпраці з НАТО на 2017 рік

Також президент доручив відповідним органам забезпечити інформування громадськості про хід та результати її виконання.

Президент України Петро Порошенко затвердив річну національну програму під егідою комісії Україна-НАТО на 2017 рік. Відповідний указ президента України №103/2017 від 8 квітня 2017 року оприлюднено в суботу на сайті глави держави.

Як повідомила прес-служба президента, програма на 2017 рік - суттєво оновлена і вдосконалена. Вона включає заходи з проведення реформ в усіх важливих сферах функціонування держави: від сектору безпеки і оборони до ключових соціально-політичних та правових реформ, боротьби з корупцією та децентралізації. Метою цих перетворень є наближення України до стандартів НАТО.

"РНП-2017 передбачає подальший розвиток політичного діалогу України з НАТО та нарощування всеохоплюючої практичної співпраці з Альянсом із залученням експертних, фінансових, матеріально-технічних та інших можливостей НАТО та держав-членів Організації задля посилення обороноздатності України та можливостей протидіяти триваючій російській агресії", - ідеться в повідомленні.

Програма також спрямована на виконання рішень, прийнятих за результатами засідання Комісії Україна - НАТО на рівні глав держав та урядів 9 липня 2016 року у Варшаві. Зокрема, посилення підтримки України шляхом реалізації Комплексного пакету допомоги НАТО для України, у тому числі проектів у рамках відповідних Трастових фондів НАТО.

Указ набирає чинності з дня його опублікування. Порошенко доручив Державному комітету телебачення і радіомовлення України, профільним міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити інформування громадськості про хід та результати виконання програми.

Нагадаємо, заступниця генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер заявила, що на українському досвіді Альянс щодня вчиться протистояти гібридним загрозам