НОВИНИ

На Луганщині прокуратура затримала колишнього бійця АТО за спробу дати хабар

Екс-капітан Нацгвардії Віктор Каминський намагався підкупити прокурора Луганського гарнізону за закриття стосовно нього провадження.

У Луганській області у п'ятницю, 7 квітня, прокуратура затримала колишнього бійця батальйону «Донбас» за позивним «Жак» під час спроби дати хабара прокурору Луганського гарнізону. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці в Facebook. 

За її словами, до військовой прокуратури сил АТО звернувся прокурор Луганського гарнізону з рапортом про те, що йому і слідчому колишній боєць батальйону «Донбас» пропонує неправомірну вигоду в розмірі 10 тис грн за закриття провадження стосовно нього.

За інформацією, 7 квітня близько 18 години на гарячому затримали Каминського В.І., який пропонував та надав неправомірну вигоду військовому прокурору Луганського гарнізону за ухвалення остаточного рішення у вигляді закриття кримінального провадження за ч. 2 ст. 146, у якому Каминський є потенційним підозрюваним.

Нагадаємо, 7 квітня на хабарі спіймали слідчого київської поліції. $10 тисяч правоохоронець вимагав від мешканки Києва за не притягнення її до кримінальної відповідальності за шахрайство.