НОВИНИ

У Держкіно попередили телеканал "Україна" про заборону показу вже анонсованого серіалу

Як зазначили у відомстві, фільм "Гірке щастя" не має прокатного посвідчення.

Державне агентство України з питань кіно попередило телеканал "Україна" про неможливість трансляції в ефірі вже проанонсованого телесеріалу "Гірке щастя" через відсутність прокатного посвідчення, йдеться у повідомленні прес-служби відомства у п'ятницю, 7 квітня.

"Державне агентство України з питань кіно звертає увагу телеканалу "Україна" на неможливість демонстрування у власному ефірі вже проанонсованого телесеріалу "Гірке щастя" у зв'язку з відсутністю діючого прокатного посвідчення. Також Державне агентство України з питань кіно ініціює додаткову перевірку телесеріалів "Забута жінка" та "Чуже щастя" на предмет відповідності Закону України "Про кінематографію", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 24 листопада 2016 року була скасована державна реєстрація телесеріалу "Гірке щастя", а видане прокатне посвідчення визнане недійсним у зв’язку з виявленням у документах недостовірних відомостей.

Окрім того, відомство ініціює додаткову перевірку телесеріалів "Забута жінка" та "Чуже щастя", показ яких також анонсував телеканал "Україна", на предмет відповідності до закону "Про кінематографію".

Нагадаємо, 3 квітня Держкіно скасувало прокат російського телесеріалу "Понаїхали тут" (2011). До відомства надходили численні скарги на наявні у фільмі матеріали, спрямовані на приниження нації і неповагу до національних і релігійних святинь.