НОВИНИ

У НАТО заявили, що вчаться протистояти гібридним загрозам на українському досвіді

Заступниця генсека Альянсу підкреслила, що відносини Україна-НАТО - це взаємовигідна співпраця.

На українському досвіді НАТО щодня вчиться протистояти гібридним загрозам. Про це заявила заступниця генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер.

"Протягом останніх трьох років Україна є мішенню тих, хто розв'язав гібридну війну. Ми бачимо ці гібридні прояви в Криму і на Донбасі. Мене вражають темпи нарощування можливостей молодих військових щодо протистояння загрозам на сході України. НАТО вчиться боротися з гібридними проявами на українському досвіді. Ми також розробляємо платформу для боротьби з гібридними атаками", - сказала Геттемюллер під час 10 Київського безпекового форуму в п'ятницю в Києві.

При цьому вона підкреслила, що відносини Україна-НАТО - це взаємовигідна співпраця. "Альянс допомагає Україні розвивати і зміцнювати Збройні сили, які вже зараз досить сильні. Україна також допомагає НАТО посилювати свої ресурси і можливості", - розповіла заступник генсека НАТО.

"Зазначу, що наша співпраця стала особливо інтенсивниою в 2014 році, після початку російської агресії і анексії Криму", - додала Геттемюллер.

Нагадаємо, напередодні голова Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі заявила, що і держави-члени НАТО, і Парламентська Асамблея НАТО повністю підтримують процес реформ в Україні і засуджують нелегальну анексію Криму і агресію РФ на Донбасі.