НОВИНИ

У МВФ пояснили, від чого залежать терміни перегляду економічної програми України

Раніше у Мінфіні заявили, що планують до кінця 2017 отримати ще три транші, в тому числі п’ятий може надійти вже в травні.

Термін четвертого перегляду економічної програми України в рамках механізму розширеного фінансування (EFF) залежить від прогресу влади країни в реформах. Про це повідомив офіційний представник Фонду Джеррі Райс.

"Як вказано в доповіді МВФ, якщо все буде йти відповідно до встановленого плану, в поточному році може бути проведено ще три перегляди. Все залежить від готовності влади виконувати обіцяні в рамках програми реформ", - сказав Райс.

Він нагадав, що основними умовами чергового траншу є: широкомасштабна пенсійна реформа, прогрес в приватизації держпідприємств, реформа ринку землі, зміцнення банківської системи для підтримки економічного відновлення, боротьба з корупцією.

Дивіться також: З’явився повний текст меморандуму з МВФ українською мовою

Як повідомлялося, 3 квітня Рада директорів Міжнародного валютного фонду завершила третій перегляд економічної програми України в рамках механізму розширеного фінансування (EFF), що дозволяє виділити Україні близько $1 млрд. Як відомо, попередній транш Україна отримала у вересні 2016 року. Тоді Фонд теж схвалив виділення офіційному Києву майже $1 млрд. Міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що Україна планує до кінця 2017 отримати ще три транші, в тому числі п’ятий може надійти вже в травні.