Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
6 квітня 16:46   ▪   Версія для друку

Верховна Рада збільшила допомогу сім'ям загиблих військових

Одноразову допомогу підвищили з 609 тисяч до 913,5 тисяч гривень.

У четвер, 6 квітня, парламентарі проголосували за збільшення одноразової допомоги сім'ям загиблих військовослужбовців з 609 тисяч гривень до 913,5 тис.

За відповідний законопроект №2406 "Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей" з пропозиціями президента проголосували 249 депутатів.

Зокрема, передбачається збільшення у 1,5 раза розмірів одноразової грошової допомоги у разі загибелі, інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов'язаних, резервістів та встановлення її у таких розмірах:

- у разі загибелі (смерті) – 750 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (913,5 тис. гривень);

- у разі інвалідності, пов'язаної з виконанням обов'язків військової служби:

- для інвалідів І групи – 375 прожиткових мінімумів (456,8 тис. гривень);

- для інвалідів II групи – 300 прожиткових мінімумів (365,4 тис. гривень);

- для інвалідів III групи – 225 прожиткових мінімумів (274,1 тис. гривень);

- у разі інвалідності, пов'язаної з проходженням служби, – не менш як 105 прожиткових мінімумів (127,9 тис. гривень).

Також одноразова грошова допомога у таких розмірах виплачуватиметься працівникам міліції у разі їх безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Як повідомлялося, 6 квітня, Верховна Рада проголосувала за реорганізацію закладів охорони здоров'я в комунальні та казенні некомерційні підприємства.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено