Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
4 квітня 19:09   ▪   Версія для друку

МВФ погіршив прогноз зростання ВВП України у 2017 році

У той же час, МВФ підтвердив свій прогноз інфляції 10% в 2017 році і 7% - в 2018 році.

Міжнародний валютний фонд в зв'язку з блокадою ОРДіЛО і втратою контролю над розташованими там підприємствами погіршив прогноз зростання валового внутрішнього продукту України в 2017 році з 2,9% до 2%, і дещо поліпшив його на 2018 рік - з 3% до 3,1%.

Згідно з оприлюдненими Фондом матеріалами, другим негативним наслідком стане розширення дефіциту поточного рахунку платіжного балансу в нинішньому році з 3% ВВП до 3,7% ВВП, а в наступному - 2,6% ВВП до 3% ВВП.

У той же час, МВФ підтвердив свій прогноз інфляції 10% в 2017 році і 7% - в 2018 році і навіть дещо поліпшив оцінку дефіциту бюджету з 3,1% ВВП до 3% ВВП в цьому році і з 2,6% до 2, 5% ВВП - в наступному. Такий прогноз збігається з оприлюдненими раніше прогнозом Національного банку України.

Читайте також: Держстат повідомив про зростання ВВП України

МВФ також задовольнив прохання української сторони в умовах зростання зовнішньоторговельного дефіциту знизити норматив по накопиченню валютних резервів на $520 млн для підтримки курсу і, відповідно, виконання інфляційних цілей. Згідно з новими оцінками, на кінець поточного року валові міжнародні резерви України складуть $21,8 млрд, на кінець наступного - $29,5 млрд.

У 2019-2021 роках Фонд очікує виходу України на щорічні темпи зростання в 4% при поступовому зниженні інфляції відповідно до 6,5%, 6% і 5,5%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Світовий банк підвищив прогноз інфляції в Україні на 2017 рік до 10%.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено