НОВИНИ

Євросоюз вирішив допомогти Україні з реформою освіти

Хьюг Мінгареллі заявив, що без змін в освіті складно говорити про прогрес у проведенні інших реформ.

Євросоюз має намір надати Україні допомогу у здійсненні освітньої реформи, заявив голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі під час конференції «Професійна освіта і підготовка робітничих кадрів» у вівторок, 4 квітня.

«Ми хотіли б переконається, що Міністерство освіти і науки отримує потрібні ресурси: фінансові і людські, а для цього ми маємо активізувати чимало програм щодо реформи державного управління», - сказав Мінгареллі.

Він додав, що прем'єр-міністр України та міністр освіти можуть покладатися на Євросоюз.

«Ви можете нам сказати, що потрібно робити і будьте впевнені, що якщо є політична воля з вашого боку і з нашого боку, то ми зможемо мобілізувати всі наші ресурси, щоб допомогти вам в реалізації цієї амбітної мети», - наголосив глава представництва ЄС.

Він підкреслив, що без реформи освіти складно говорити про прогрес у проведенні інших реформ та створенні нових робочих місць.

Мінгареллі додав, що підтримує внесення таких цілей, як реформа профтехосвіти і системи підготовки фахівців в Україні в план дій уряду.

Нагадаємо, 31 березня, президент України Петро Порошенко розповів про свої очікування щодо реформування освіти. 

У грудні 2016 року Кабінет міністрів схвалив концепцію "Нової української школи" з 12-річною освітою, яку запропонувало міністерство освіти.