НОВИНИ

Українське телебачення розпочало мовлення на окупованій території Донеччини

Донецький обласний телеканал доступний по обидві сторони лінії розмежування.

Українське телебачення відтепер зможуть дивитися мешканці окупованих територій, телеканал "До ТеБе" з 3 квітня розпочав мовити по обидві сторони лінії розмежування. Про це повідомив заступник генерального директора Національної суспільної телерадіокомпанії України.

"Війна розділила українців по-живому: люди опинилися по різні сторони лінії розмежування. До сьогоднішнього дня ті, хто опинилися на окупованих територіях, знали, що відбувається у цьому розірваному навпіл регіоні, лише від російських телеканалів, які нашпиговані пропагандою", - сказав він.

Виконувача обов'язки голови правління НСТУ Ганна Бичок додала, що у найближчих планах ліцензування і Луганської філії.

Унаслідок реформи суспільного телерадіомовлення всі ОДТРК були приєднані до НТКУ (з 19 січня 2017 року – НСТУ) і входять до загальної системи суспільного телебачення. Донині Донецька та Луганська філії мовили у цифровій мережі на тимчасових дозволах виключно на території, підконтрольній Україні. Відповідно, мешканці, які проживають на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, раніше не мали можливості дивитися своє регіональне телебачення.

Як повідомлялося, станом на кінець 2016 року у 29 населених пунктах Донецької та Луганської областей було відновлено мовлення українських теле - і радіокомпаній.