НОВИНИ

Росія попри санкції збирається везти кримське вино на виставку в Італію

Як відомо, в 2014 році Європейський союз ввів санкції проти 9 кримських компаній, 4 з яких є виробниками вин і алкогольних напоїв.

Росія збирається везти продукцію з окупованого Криму на міжнародну виставку вин і спиртних напоїв Vinitaly-2017 в італійську Верону. Про це повідомляє Міністерство сільського господарства РФ.

"На національному стенді (виставки - ред.) будуть представлені як об'єднані регіональні експозиції Республіки Крим і Севастополя, Ростовської області і Республіки Дагестан, Краснодарського і Ставропольського краю, так і експозиції великих російських виробників вина - "Фанагория", "Цимлянские вина", "Кубань-Вино", Alma Valley", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Кримське вино 1775 року, ідентичне випитому Путіним за 44 рублі, продадуть на аукціоні за €1 млн

Як відомо, в 2014 році Європейський союз ввів санкції проти 9 кримських компаній, 4 з яких є виробниками вин і алкогольних напоїв. Під санкції потрапили "Азовський лікеро-горілчаний завод", національне виробничо-аграрне об'єднання "Массандра", "Агрофірма" Магарач" і "Завод шампанських вин "Новий світ". У тому ж році Рада ЄС заборонила імпорт товарів з Криму.

США і Європейський союз не визнали анексію Криму, в 2014 році були введені економічні санкції відносно Росії і компаній, які продовжують співпрацювати з підприємствами Криму.