НОВИНИ

Столтенберг заявив про погіршення ситуації з безпекою в Україні

Генеральний секретар НАТО підтвердив підтримку України з боку Альянсу.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг підтвердили підтримку України, заявив про невизнання анексованого Криму і назвав дії Росії щодо України агресивними.

"Ми зібралися сьогодні, щоб підтвердити солідарність з Україною", - сказав він, відкриваючи в п'ятницю засідання Комісії НАТО-Україна на рівні міністрів закордонних справ.

"У той час як суверенітет і територіальна цілісність країни зневажаються агресивними діями Росії, члени НАТО заявляють одним голосом: ми не визнали і не визнаємо незаконної анексії Криму Росією. Ми стурбовані обмеженим прогресом у виконанні Мінських угод", - підкреслив він, зауваживши, що з часу грудневого засідання комісії ситуація погіршилася.

Столтенберг повідомив, що мета зустрічі - обговорити можливості просування вперед, оцінити хід процесу реформ в Україні та підтвердити політичну і практичну підтримку НАТО.

Нагадаємо, держсекретар США Рекс Тіллерсон перед зустріччю глав МЗС країн-членів НАТО заявив журналістам, що альянс має намір на цій зустрічі обговорити дії, які НАТО робить у відповідь на агресію Росії проти України.