Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
31 березня 16:47   ▪   Версія для друку

"Чорні" судді. Правозахисники оприлюднили списки суддів, які позбавляли волі українців у Криму

Метою цих списків є продовження документування справ, які пов’язані з політичними мотивами.

Кримська правозахисна група оприлюднила списки суддів Криму, які виносили рішення про позбавлення волі громадян України. Про це повідомили у Центрі інформації про права людини у п'ятницю, 31 березня.

Зазначається. що до списку увійшли судді, які позбавляли волі громадян України, порушуючи їхні права на справедливий суд та на ефективні засоби правового захисту, при очевидній фальсифікації доказів та/чи застосування інших незаконних методів слідства, зокрема тортури.

"Прийняття таких рішень було пов’язано з політичними мотивами та упередженим ставленням суддів до громадян України з політичних чи релігійних переконань, або через свободу вираження поглядів, через свободу мирних зібрань й асоціацій", - йдеться у повідомленні.

За словами координата Кримської правозахисної групи Ольги Скрипник, мета цих списків продовжити документування справ, які пов’язані з політичними мотивами.

"На жаль, такі справи тільки збільшуються. І цей список суддів відображає лиш основні справи, де ми показуємо масштаб політичних переслідувань. Ці судді не тільки виносили певні рішення, вони все також на посадах і продовжують виносити незаконні рішення", - додала вона.

Повідомляється, що частина матеріалів будуть корисні для розслідування випадків незаконного позбавлення волі, та використовуватимуться для захисту українських громадян у міжнародних інстанціях. Що стосується суддів та інших осіб, причетних до порушень прав людини, ці матеріали передаються і використовуються правоохоронними органами України.

Нагадаємо, адвокати та правозахисники заявили, що російська влада в Криму все більше саджає активістів-правозахисників у психіатричні лікарні і піддає їх психологічному тиску


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено