НОВИНИ

У розвідці розповіли, як Росія зміщує з посад колишніх українських військових у Криму

Звільненим військовослужбовцям працевлаштуватися на території Криму практично не можливо.

Командування збройних сили Росії в Криму активізувало заходи з примушення до звільнення з військової служби колишніх українських військовослужбовців. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України у п'ятницю, 31 березня.

Як повідомляє розвідка, протягом 2017 року заплановано переатестацію всього особового складу військових частин, дислокованих на анексованій території Автономної Республіки Крим. У результаті переатестації на посади будуть призначатися тільки військовослужбовці, які пройшли додаткову підготовку на курсах у військових навчальних закладах збройних сил РФ.

"Більшість колишніх українських військовослужбовців до перепідготовки не допускались, внаслідок чого не зможуть перебувати на займаних посадах, і тому підлягають переміщенню на нижчі посади, або звільненню. При цьому, звільненим військовослужбовцям працевлаштуватися на території Криму практично не можливо, у зв’язку з відсутністю робочих місць", - зазначили розвідники.

Зазначається, що російські бізнесові структури в Криму, як правило, відмовляють у працевлаштуванні колишнім військовослужбовцям Збройних Сил України, приховано або відкрито називаючи їх “зрадниками”.

Нагадаємо, за даними розвідки, за приховані злочини понад 30 командирів бойовиків планують усунути з посад. У російських офіцерів виявлено на зберіганні велику кількість не облікованої зброї і боєприпасів, які були підготовлені для продажу цивільним особам.