НОВИНИ

Суд видворив з Росії головного рабина Сочі

Російське МВС анулювало дозвіл на проживання Ар'є Еделькопфу, бо нібито він своїми діями створює "загрозу" безпеці країні.

Громадянин США, рабин Сочинської міської єврейської громади Ар'є Еделькопф не зміг оскаржити рішення російського МВС, яке анулювало його дозвіл на тимчасове проживання в Росії. Про це повідомляє російський Інтерфакс.

Адвокат Міхаіл Школьнік розповів, що Еделькопфу доведеться покинути Росію, інакше його депортують.

"Суди першої та апеляційної інстанцій поставилися до долі людини формально. У справі абсолютно відсутні факти і докази, що Еделькопф здійснював якісь дії проти Росії, що становить загрозу її безпеці. Він прожив в цій країні 16 років, тут виросли його семеро дітей", - додав адвокат

У грудні 2016 року МВС анулювало дозвіл на проживання в Росії Еделькопфу, так як нібито він своїми діями створює "загрозу" безпеці Росії. Еделькопф оскаржив це рішення в суді першої та апеляційної інстанції, однак йому відмовили.

Глава департаменту громадських зв'язків Федерації єврейських громад Росії Борух Горін назвав звинувачення на адресу Еделькопфа "прагненням надмірно завзятих чиновників отримати нові" зірочки "за проявлену активність в усуненні нібито мають місце" порушень законності ".

З 2006 року з Росії було депортовано шість рабинів. В кінці січня 2017 року рабин московської громади "Серед своїх" Йозеф Херсонський був затриманий за звинуваченням у порушенні міграційного законодавства. Пізніше суд зняв з нього всі звинувачення.

Раніше Росія видворила з країни двох працівників посольства США.