НОВИНИ

СБУ перевіряє інформацію про візит речника Путіна в окупований Луганськ

Наразі спецслужби цю інформацію не коментують.

Інформацію про візит прес-секретаря президента Росії Дмітрія Пєскова в окупований Луганськ наразі перевіряє Служба безпеки України. Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

«Ми поки цю інформацію не коментуємо, із відкритих джерел ми знаємо про нібито відвідування окупованого Луганська прес-секретарем глави сусідньої країни. Цю інформацію ми перевіряємо», - сказав він.

27 березня ЗМІ поширили інформацію, що в Луганськ таємно прибув прес-секретар Путіна Пєсков. Мета візиту невідома. Одна з можливих версій – ймовірна зміна керівництва «ЛНР».

Нагадаємо, 28 березня у Луганській області в районі населеного пункту Сиротине, сіл Дмитрівка, Айдар-Миколаївка Новоайдарського району та села Лиман Старобільського району відбудуться військові навчання.

ЗМІ поширили інформацію, що 27 березня в Луганськ таємно прибув прес-секретар Путіна Пєсков. Мета візиту невідома. Одна з можливих версій – ймовірна зміна керівництва «ЛНР».

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/1845651-sbu-pereviryae-informatsiyu-pro-vizit-pres-sekretarya-putina-v-okupovaniy-lugansk.html
Служба безпеки України перевіряє інформацію про візит прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова в окупований Луганськ. Про це в коментарі УНІАН заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт. «Ми поки цю інформацію не коментуємо, із відкритих джерел ми знаємо про нібито відвідування окупованого Луганська прес-секретарем глави сусідньої країни. Цю інформацію ми перевіряємо», - сказав він.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/1845651-sbu-pereviryae-informatsiyu-pro-vizit-pres-sekretarya-putina-v-okupovaniy-lugansk.html