НОВИНИ

ЄС вимагає від РФ негайно звільнити затриманих мирних демонстрантів

У ЄС заявили, що дії російської влади перешкоджають здійсненню основних свобод.

Євросоюз вимагає від РФ виконання міжнародних зобов’язань і звільнення затриманих демонстрантів. Про це йдеться у заяві речника Європейської служби зовнішніх дій.

В ЄС заявили, що дії російської влади перешкоджають здійсненню основних свобод - вираженню думок та мирним зібранням, які є основними правами, закріпленими в Конституції РФ.

"Ми закликаємо російську владу повністю дотримуватися міжнародних зобов'язань, взятих нею на себе в тому числі в Раді Європи і ОБСЄ, відстоювати ці права і негайно звільнити мирних демонстрантів, які були затримані", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, у Росії 26 березня відбулися акції протесту причиною яких стало розслідування Фонду боротьби з корупцією про нерухомість і яхти, якими користується прем'єр-міністр РФ Дмітрій Медвєдєв. У Москві активісти принесли на мітинг шини - символ київського Майдану.

Опозиціонера Алєксєя Навального заарештували, суд над ним відбудеться в понеділок. За останніми даними на антикорупційних мітингах у Москві 26 березня затримали 1030 осіб. ​