НОВИНИ

Рада ратифікувала угоду з Норвегією про технічне та фінансове співробітництво

Угода сприятиме більш широкому залученню міжнародної технічної допомоги, розвитку технічного та фінансового двостороннього співробітництва.

У середу, 22 березня, Верховна Рада України підтримала за основу і в цілому законопроект № 0127 "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про технічне та фінансове співробітництво". Відповідна угода була підписана 18 жовтня 2016 року.

З другого разу за документ проголосували 233 нардепа (спочатку 219 депутатів ВР).

Прийняття відповідного закону дозволить забезпечити виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності зазначеної угоди. Так, прийняття даного закону і подальша його реалізація не потребуватиме додаткового фінансування і матеріальних витрат за рахунок державного бюджету України.

Ратифікація угоди дозволить спростити норми і процедури для реалізації програм і проектів, що належать до сфери угоди, а також буде сприяти більш широкому залученню міжнародної технічної допомоги, розвитку технічного та фінансового двостороннього співробітництва.

14 березня, Верховна Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Відповідне рішення за основу та в цілому підтримали 272 нардепи.

Раніше уряд Норвегії ухвалив рішення додатково виділити 1,3 млн євро для реалізації Плану дій Ради Європи для України у сфері прав людини та верховенства права.