НОВИНИ

У центрі Києва посилили охорону через масові заходи

Нести службу з охорони громадської безпеки будуть більше тисячі силовиків.

У Києві правоохоронці посилюють заходи безпеки, нести службу з охорони громадської безпеки будуть більше тисячі поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України. Про це повідомили у прес-службі Національної поліції Києва.

"Окрім урядового кварталу, посилені наряди правоохоронців нестимуть службу на зупинках громадського транспорту та у метрополітені", - йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що протягом 21-24 березня в Києві відбудуться заходи із масовою участю громадян та засідання Верховної Ради України.

Раніше у Києві на Майдані Незалежності відбулася акція на підтримку блокади Донбасу. Звідти активісти на чолі з командиром Добровольчого батальйону "ОУН" Миколою Коханівським прийшли до офісу компанії олігарха Ріната Ахметова. Вони закидали будівлю камінням і петардами, а потім вирушили до «Альфа-банку». Активісти жбурляли каміння та бруківку через голови правоохоронців та намагалися прорвати кордон, розбили вікна та розсувні двері, зламали вивіску у вигляді великої червоної літери "А", яка світилась. Поліції довелося застосувати сльозогінний газ.