Тиждень
Розділ:
Постійне посилання:
20 березня 22:15   ▪   Версія для друку

У штабі АТО спростували інформацію про військових на фенольному заводі у Торецьку

Повідомляється, що на території заводу не розміщений жоден із підрозділів ЗСУ. Військова техніка та боєприпаси на підприємстві не зберігаються.

Військовослужбовці ЗСУ спростували інформацію про прибуття на фенольний завод у Торецьку групи українських бійців. Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО.

«У зв’язку із поширенням окремими Інтернет-ресурсами інформації про прибуття на фенольний завод, що у Торецьку, групи військовослужбовців радіаційного, хімічного та бактеріологічного захисту ЗС України для оцінки ймовірних пошкоджень приміщень заводу внаслідок їх використання підрозділами українського війська, прес-центр штабу АТО заявляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності», - наголошується у повідомленні.

Також повідомляється, що на території Торецького фенольного заводу не розміщений жоден з підрозділів Збройних Сил України. Військова техніка та боєприпаси на підприємстві не зберігаються.

«Така інформація спеціально розміщується противником з метою створення у суспільстві напруги та дискредитації Збройних Сил України», - зазначили в штабі.

Нагадаємо, минулої весни поблизу Новгородського на Донеччині неподалік від лінії фронту на фенольному заводі виникла проблема екологічного характеру. Через можливість забруднення відходами фенольного заводу під загрозою опинилися річка Кривий Торець, а також селище Новгородське і Неліпівка.

 


Матеріали за темою:

 
 

©2007-2017 «Український тиждень»
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.