НОВИНИ

Суд дозволив розпочати розслідування щодо "народного губернатора" Донецької області Губарєва

Ватажка терористів будуть судити заочно.

У понеділк, 20 березня, Шевченківський районний суд Києва дозволив Генеральній прокуратурі розпочати спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо екс-ватажка терористів Павла Губарєва. Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

"Встановлено, що громадянин України П. Губарєв, перебуваючи у м. Донецьк, впродовж лютого – березня 2014 року з метою повалення конституційного ладу та зміни меж території України вступив у злочинну змову з іншими особами, спільно з якими у ході масових заворушень здійснив захоплення приміщень органів державної влади та місцевого самоврядування, що супроводжувалось опором представникам правоохоронних органів", - йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що такі дії паралізували роботу органів влади та управління на цій території, що унеможливило відновлення законності та зумовили створення на території Донецької області терористичної організації «ДНР». 

Раніше Служба безпеки України викликала на допит колишнього самопроголошеного "губернатора" Донецької області Павла Губарєва.

Як повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ України оголосило Павла Губарєва в розшук у травні 2014 року. Згідно з повідомленням на сайті МВС, розміщеному в рубриці "Особи, які переховуються від органів влади", Губарєв переховується від Слідчого управління СБУ. Датою зникнення Губарєва вважається 26 травня.