НОВИНИ

Під Києвом у пансіонаті, де проживають переселенці, сталася стрілянина

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом інциденту.

Під Києвом у пансіонаті «Джерело» в Пущі Водиці, де проживають переселенці з Донбасу, сталася стрілянина. Про це повідомила речниця поліції Києва Оксана Блищик.

За її словами, поліція відкрила кримінальне провадження за цим фактом. Попередньо з’ясовано, що конфлікт виник між представниками одного зі співвласників пансіонату і людьми, які там проживають.

"Під час конфлікту був зроблений один постріл. Ми вже встановили, кому належить зброя. Вона зареєстрована у встановленому законом порядку", – додала Блищик.

У свою чергу переселенка, яка проживає в пансіонаті, розповіла, що вранці за наказом власника комендант привів натовп тітушок, які побили шибки у вікнах і розбили електрощитову.

"Їх розігнали айдарівці, які проживають з нами в будівлі. Вони стріляли в повітря. Приїхала поліція", – сказала вона.

Також повідомляється, що в пансіонат «Джерело» в районі Пуща-Водиця біля Києва переселенців поселили ще у 2014 році. За даними волонтерів, загалом у «Джерелі» проживають 183 вимушених переселенці.

Нагадаємо, біля нічного клубу Jennifer на Люстдорфській дорозі в Одесі зупинилася машина Daewoo, з неї зробили шість пострілів, внаслідок чого був поранений чоловік.

Крім того, раніше  у Києві на бульварі Дружби народів сталася стрілянина, чоловік отримав поранення.