НОВИНИ

Стало відомо, коли Велика Британія повідомить ЄС про старт Brexit

Процес виходу з Європейського союзу, як очікується, триватиме два роки.

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей запустить процедуру виходу Великої Британії з ЄС 29 березня, повідомила в понеділок, 20 березня, газета The Guardian з посиланням на заяву постійного представника Великої Британії в ЄС Тімоті Барроу.

Першим кроком стане повідомлення ЄС про старт Brexit: Лондон відправить до Брюсселя лист про позицію Великої Британії і тому, що Лондон запускає статтю 50 Лісабонського договору, щоб залишити Євросоюз. За даними агентства Bloomberg, Барроу вже поінформував про ці плани голови Європейської ради Дональда Туска.

"Після того, як ми запустимо Brexit, 27 країн узгодять свою позицію за основними пунктами для переговорів і переговорний мандат Єврокомісії. Туск заявив, що він очікує першої реакції протягом двох днів. Ми хочемо швидко перейти до переговорів ", - заявив офіційний представник прем'єр-міністра Великої Британії Джеймс Слек.

Як очікується, офіційна позиція ЄС щодо переговорів з Великобританією буде сформована трохи пізніше цієї весни.

Нагадаємо, королева Великобританії Єлизавета II офіційно схвалила закон про Brexit 16 березня. До цього законопроект в незмінному вигляді схвалили обидві палати парламенту.
Процес виходу Великобританії з ЄС, як очікується, триватиме два роки.