НОВИНИ

Порошенко жорстко відреагував на напад на голову Вищої ради правосуддя

Глава держави зажадав від правоохоронних органів швидкого і неупередженого розслідування цього інциденту.

Напад на главу Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка - це спроба зірвати судову реформу, цей випадок вимагає швидкого і об'єктивного розслідування. Про це заявив президент України Петро Порошенко на п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку у понеділок, 20 березня. 

За словами Порошенка, напад псевдоактівістов у балаклавах є також спробою законсервувати той неприйнятний стан справ, який панує у судовій системі Україні.

"Держава повинна і буде забезпечувати суддям і посадовим особам органів системи правосуддя належний захист", - сказав президент.

Глава держави зажадав від правоохоронних органів швидкого і неупередженого розслідування цього "волаючого" інциденту.

Він також зауважив, що генеральний прокурор України Юрій Луценко забирає цю справу на свій контроль.

Нагадаємо, пізно увечері 17 березня у Києві здійснили напад на голову Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка, який був змушений здійснити кілька пострілів у повітря з особистої зброї. У прес-службі Національної поліції повідомили, що розпочато два кримінальні провадження: за фактом хуліганських дій та погрози або насильства щодо державного чи громадського діяча.

Як повідомлялося, Вища рада правосуддя 7 березня оприлюднила Реєстр повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.