НОВИНИ

Блокада Донбасу спрямована на те, щоб відштовхнути окуповані території до Росії - Порошенко

За словами президента, організатори блокади повинні бути готові нести відповідальність за свої дії.

Блокада непідконтрольних територій Донбасу спрямована на те, щоб відштовхнути їх до Росії. Про це заявив  президент Петро Порошенко на засіданні Ради регіонального розвитку у понеділок, 20 березня.

"Організатори блокади обманювали суспільство, оскільки це була не блокада ОРДО / ОРЛО - яка блокада, коли там дірка в кордоні, в тому числі і з Російською Федерацією сотні кілометрів? Насправді це виявилося спецоперацією, спрямованою на те, щоб виштовхнути окуповані райони з українського Донбасу в Російську Федерацію ", - сказав він.

Порошенко зазначив, що організатори блокади повинні бути готові нести відповідальність за свої дії.

Раніше Франція висловила стурбованість через транспортну блокаду ОРДіЛО.

Нагадаємо, у середу, 15 березня, Рада національної безпеки і оборони України на екстреному засіданні після виступу президента Петра Порошенка підтримала тимчасове повне припинення транспортного сполучення з окупованими територіями Донбасу.

16 березня, президент України Петро Порошенко підписав указ, яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня про тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення в Донецькій і Луганській областях.