Тиждень
Розділ:
Постійне посилання:
20 березня 12:34   ▪   Версія для друку

Олег Скрипка: Треба зрозуміти, що українці з росіянами така собі садо-мазо-парочка

За словами музиканта, для садистів типова фаза агресивно-жорстока, але якщо об’єкт садистського кохання вдається посадити на короткий повідок, їх попускає і пробиває на лірику. І в ті часи історичні нас, українців, вони дуже люблять, навіть може бути мода на Україну.

Насправді треба зрозуміти, що українці з росіянами така собі садо-мазо-парочка. Росіяни насправді глибоко люблять українців своєю «странною любовью». Про це в інтерв’ю Тижню у рамках проекту Антіна Мухарського «Національна ідея модерної України» розповів український музикант, лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка.

«Як ми ставимося до росіян, знаємо, а як вони до нас? Насправді треба зрозуміти, що ми з ними така собі садо-мазо-парочка. Росіяни насправді глибоко люблять українців своєю «странною любовью». Для садистів типова фаза агресивно-жорстока, але якщо об’єкт садистського кохання вдається посадити на короткий повідок, їх попускає і пробиває на лірику. І в ті часи історичні нас, українців, вони дуже люблять, навіть може бути мода на Україну», — сказав він.

Також Скрипка розповів, що якщо говорити про його відносини з Росією, то це два періоди: радянський і постфранцузький, «які збіглися з тією фазою, коли їх, садюг, попустило».

«Зйомки фільму «Вечори на хуторі біля Диканьки». Я, Вакула, приїжджаю до Єкатєріни ІІ по черевички, а її грала Лідія Фєдосєєва-Шукшина, геніальна актриса, і з її уст дуже переконливо прозвучало: «Ах, южная кровь! Темперамент!». То вони до нас так і ставляться. Ми — серце дракона, голка в яйці Чахлика Невмирущого, основа основ їхнього життя. Вони нашу історичну й духовну матрицю на себе почепили», — пояснив музикант.


Матеріали за темою:

 
 

©2007-2017 «Український тиждень»
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.