НОВИНИ

ФСБ Росії затримала на межі з окупованим Кримом двох українців

Їх нібито оголосили у розшук, що і стало офіційною причиною затримання.

Працівники прикордонного управління Федеральної служби безпеки Росії затримали на пунктах пропуску в тимчасово окупованому Криму двох громадян України, повідомили ЗМІ у понеділок, 20 березня.

Зазначається, що на пункті пропуску "Джанкой" затримали 26-річний хлопця, який нібито оголошений у федеральний розшук за ініціативою органів внутрішніх справ міста Севастополя за крадіжку.

Крім того, повідомляється, що на виїзді з окупованого півострова була затримана громадянка України, яка також буцімто оголошена у федеральний розшук за підозрою у вчиненні злочину.

Відомо, що затриманим обрали запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Нагадаємо, 18 березня в анексованому Росією Криму зникли двоє представників кримських татар Різван Абдураманов і Мудессір Ісаєв. 

Раніше голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров розповів шокуючі подробиці про затримання кримського татарина Еміля Мухтеремова у Феодосії.

Як повідомлялося, українська сторона закликала Міжнародний суд ООН застосувати запобіжні заходи, які дозволять захистити кримських татар та українців у Криму.