НОВИНИ

Кабмін виділив гроші на розвиток скаутської організації "Пласт"

У 2017 році на фінансову підтримку молодіжної організації передбачено п'ять мільйонів гривень.

Кабінет міністрів України виділив п'ять мільйонів гривень з державного бюджету на фінансову підтримку молодіжної організації "Пласт - Національна скаутська організація України". Про це йдеться у постанові №159 Уряду від 10 березня.

Згідно з документом, уряд вніс надання фінансової підтримки "Пласту" до переліку програм, на які спрямовуються бюджетні кошти з метою забезпечення реалізації державної політики у молодіжній сфері.

Зазначається, що гроші виділили на 2017 рік за державною цільовою програмою "Молодь України".

"Пласт" - національна скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, в свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко створив Робочу групу з розроблення Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки.

Як повідомлялося, у 2015 році Міносвіти і "Пласт" домовилися про співпрацю у напрямку атріотичного виховання, розвитку туризму, науково-дослідницької роботи.