НОВИНИ

Кабмін схвалив створення "гарячої" лінії для туристів

Планується посилити відповідальність суб'єктів туристичної діяльності перед споживачами послуг.

Кабінет міністрів України має намір створити "гарячу" лінію для туристів, про це йдеться у розпорядженні №168 від 16 березня "Про схвалення Стратегії розвитку туризму та курортів на період до 2026 року", розміщеному на офіційному сайті Уряду. 

Стратегія передбачає необхідність гарантувати безпеку туристів і захист їхніх законних прав та інтересів, що сприятиме підвищенню якості послуг туристичних послуг.

Планується створення "гарячої" телефонної лінії для прийому і ведення обліку звернень і скарг туристів, зокрема іноземних, а також надання потрібної інформації з питань туризму, виклику допомоги.

Також планується проводити моніторинг надзвичайних подій, що відбуваються з туристами в регіонах і посилити відповідальність суб'єктів туристичної діяльності перед споживачами туристичних послуг.

Стратегія передбачає створення і ведення іноземними мовами туристичного інтернет-порталу "Відвідай Україну" ( "Візит Україна") з наданням в єдиному форматі достовірної та актуальної інформації про туристичні можливості регіонів і міст України.

Нагадаємо, іноземні туристи під час опитування розповіли, що їх приваблює, а що відштовхує в Україні. 

Як повідомлялося, європарламент визначив дату голосування за безвіз для України.