НОВИНИ

На відновлення бази Військово-морських Сил України в Одесі виділили 150 млн грн

Завершитися будівництво комплексу має протягом двох наступних років.

В Одесі на відновлення бази Військово-морських Сил України, будівництво якої має завершитися протягом двох наступних років,  виділять 150 млн гривень, повідомили на сайті Українського мілітарного порталу у неділю, 19 березня.

Зазначається, що цьогоріч запланували завершити реконструкцію будівлі колишньої казарми на 80 квартир.

За інформацією, на материковій частині України майже не було об’єктів, потрібних для розміщення баз Військово-морських сил. Деякі з них створюються майже з нуля на основі наявних споруд, як наприклад, у Бердянську для Азовської військово-морської бази чи в Дачному для ППД батальйону морської піхоти.

Відомо, що комплекс для потреб Військово-морських Сил вміщуватиме, окрім місця базування кораблів, ще й штаб Командування ВМС, інститут ВМС, ліцей ВМС, їдальну, клуб та автомобільний парк, житлові побудови для проживання особового складу бази. 

Окрім того, у майбутньому планується створення тут наукового центру ВМС, власного полігону та встановлення тренажерів для відпрацювання курсантами роботи на кораблях.

Нагадаємо, 9 березня стало відомо, що Україна планує отримати вживані військові кораблі НАТО. Заступник командувача військово-морських сил Андрій Тарасов запевнив, що ці кораблі є цілком боєздатні.