НОВИНИ

За пост президента Франції боротимуться 11 кандидатів

Усім кандидатам вдалося зібрати мінімум по 500 підписів народних обранців різних рівнів у свою підтримку, оскільки це було однією з умов для реєстрації кандидатур.

У Франції  для участі у виборах президента країни влада зареєструвала 11 кандидатів.  Про це повідомив голова Конституційної ради Лоран Фабіус у суботу, 18 березня.

Усім кандидатам вдалося зібрати мінімум по 500 підписів народних обранців різних рівнів у свою підтримку. Це було необхідною умовою для реєстрації кандидатур.

Згідно з опитуваннями, основними учасниками виборчих перегонів, як очікується, стануть Емманюель Макрон (рух "Вперед"), Франсуа Фійон (партія "Республіканців"), Бенуа Амон (Соціалістична партія), Марін Ле Пен (партія Національний фронт).

Крім того, участь у виборах візьмуть представники менших партій і рухів Наталі Арто, Франсуа Аселіно, Жак Шемінад, Ніколя Дюпон-Еньян, Жан Ласаль, Жан-Люк Меланшон і Філіп Путу.

Перший тур президентських виборів у Франції запланований на 23 квітня.

Як повідомлялося, за даними опитування переможцем першого туру виборів президента Франції, який відбудеться 23 квітня, може стати колишній міністр економіки Емманюель Макрон.