НОВИНИ

Росія намагається грати на Донбасі в придністровський сценарій — Жебрівський

На думку голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, РФ змінила стратегію на руйнування інфраструктури окупованих територій.

Російська Федерація спрямовує зусилля на руйнування інфраструктури на окупованому Донбасі. Про це заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Відновилися досить значні обстріли, і Росія змінила тактику, в тому числі на руйнування інфраструктури, це правда... Сьогодні українська власність, українські надра, український метал намагаються продати через Росію в світі. Такі компанії повинні отримати санкції, і я думаю, що наше Міністерство закордонних справ, наші дипломати, все-таки, вдадуться до таких заходів", - зазначив Жебрівський.

Читайте також: За "націоналізацією" підприємств на Донбасі може стояти олігарх-втікач Курченко - глава СБУ

За його словами, тактика Росії була спрямована на те, щоб легалізувати вибори і "впарити" курячого полковника Захарченка і сторожа Плотницького у вигляді так званих політиків".

"Коли стало зрозуміло, що це не вдасться, були надії на великого друга Трампа. Зараз, на мій погляд, Росія намагається грати в придністровський сценарій, в "заморожування" тимчасово окупованих територій", - сказав Жебрівський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що терористи збільшили кількість обстрілів з використанням важкого озброєння. Так, тільки впродовж дня 17 березня ворог здійснив 60 обстрілів.

16 березня терористи 77 разів обстріляли позиції Збройних сил України, в результаті чого  загинули двоє та поранено вісьмох бійців. Позаминулої доби ворог 91 раз відкривав вогонь.