НОВИНИ

У Мінінформполітики анонсували будівництво ще однієї телевежі для мовлення на окупований Крим

Будівельні роботи розпочнуться цьогоріч.

У Херсонській області поблизу адмінмежі з окупованим Кримом в цьому році розпочнеться будівництво другої телекомунікаційної вежі, яка транслюватиме українські телерадіопрограми на анексований півострів. Про це заявив міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

"Думаю, що ми цього року почнемо ще одну телерадіовежу, саме в Херсонській області. Поки що з питань безпеки ми місце не можемо назвати. Але тим не менше, цього року ми вже почнемо з цього приводу роботи",- сказав Стець.

Зазначимо, що під час церемонії відкриття телевежі на Чонгарі, нову телерадіокомунікаційну вежу будуватимуть у Каланчацькому районі, і вона не лише транслюватиме на Крим українські телерадіопрограми, але й перебиватиме сигнал діючої в Криму Красноперекопської вежі.

Як повідомлялося, 17 березня на адміністративній межі з  Кримом у селищі Чонгар офіційно відкрили телекомунікаційну вежу, яка транслюватиме українські теле- і радіо програми на північні райони окупованого півострова.

Так званий міністр внутрішньої політики, інформації та зв'язку анексованого Росією Криму Дмитро Полонський заявив, що українське мовлення на територію Криму буде припинено. За його словами, "влада" Криму має достатньо технічних засобів для глушіння "не дозволеного російським законодавством" телерадіомовлення.

Однак член Нацради Сергій Костинський запевнив, що окупантам не вдасться заглушити українське мовлення, що здійснюватиметься з нової телекомунікаційної вежі.