НОВИНИ

Екс-нардеп від Партії Регіонів володіє елітною квартирою в хмарочосі Трампа – Bloomberg

Нерухомість на 83 поверсі він придбав в кредит у українського іммігранта.

Олігархи з України, Росії та інших країн СНД стали покупцями елітних квартир, розташованих у Trump World Tower в Нью-Йорку, пише Bloomberg.

Зокрема, одним з власників розкішних апартаментів на 83-му поверсі є колишній народний депутат від Партії Регіонів, пов'язаний із російським президентом Владіміром Путіним, Василь Салигін. Кредит на придбання квартири йому надав Сем Кислін - український іммігранта, який видавав іпотечні кредити покупцям квартир World Tower вартістю в кілька мільйонів доларів. 

"Досить незвично, щоб фізичні особи видавали офіційні кредити для купівлі елітної нерухомості у США, і, судячи з документів, наявних у вільному доступі, кредити на купівлю квартир вежі Трампа були єдиними, які Кислін коли-небудь видавав у Нью-Йорку", - пише видання.

Як повідомляє Bloomderg, у той час коли Салигін був в ПР, Пол Манафорт був радником цієї партії. Згодом Манафорт був менеджером кампанії Трампа, поки підозри щодо його зв'язків з РФ не призвели до його відставки.

За даними Bloomberg, покупцями третини квартир, проданих на 76-83 поверхах до 2004 року, були особи або товариства з обмеженою відповідальністю, пов'язані з Росією і сусідніми з нею державами. Ці квартири були також і найдорожчими, пише агентство, не уточнюючи суми угод. При цьому найвищі поверхи залишалися непроданими протягом багатьох років. 

Нагадаємо, про події в Україні під час президентських перегонів в США минулого року політтехнолога Дональда Трампа - Пола Манафорта - інформував Костянтин Килимник, якого ЗМІ називають київським інсайдером Манафорта.