НОВИНИ

Прокуратура повідомила про підозру в державній зраді 136 кримським депутатам

У суд відправили обвинувальні акти щодо 16 осіб.

Прокуратура повідомила про підозру в державній зраді 78 депутатам Верховної Ради АР Крим і 58 депутатам Севастопольської міської ради, які сприяли проведенню незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Про це повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим.

Слідство встановило, що в приміщенні Верховної Ради АР Крим 6 березня 2014 депутати Верховної Ради АР Крим прийняли незаконну постанову "Про проведення загальнокримського референдуму" і визначили його дату.

16 березня 2014 референдум відбувся, і його результатом стала тимчасова окупація території АР Крим та Севастополя, а згодом і їх входження до складу Російської Федерації на правах суб'єкта федерації.

У зв'язку з цим, як повідомляє прокуратура АР Крим, "повідомлено про підозру у державній зраді 78 колишнім депутатам Верховної Ради АР Крим і 58 депутатам Севастопольської міської ради".

Направлено до суду обвинувальні акти відносно 16 осіб, а також у 17 кримінальних процесах отримано дозвіл суду на проведення спеціального досудового розслідування. Найближчим часом обвинувальні акти у зазначених кримінальних процесах будуть направлені в суд.

Одночасно слідчими встановлюється повне коло осіб, причетних до фактичного проведення так званого "референдуму" на півострові, що в свою чергу призвело до його тимчасової окупації.

Як повідомлялося, ГПУ отримала дозвіл на спеціальне розслідування щодо понад 300 суддів-зрадників із Криму.