НОВИНИ

Держсекретар США Тіллерсон допустив військове вирішення "ядерної проблеми" КНДР

При цьому держсекретар зазначив, що так зване "стратегічне терпіння щодо КНДР вичерпано".

Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що всі варіанти, включаючи військове рішення, залишаються актуальними для США у вирішенні "ядерної проблеми" КНДР, повідомляє в п'ятницю, 17 березня, південнокорейський телеканал YTN.

При цьому держсекретар зазначив, що так зване «стратегічне терпіння щодо КНДР вичерпано».

Державний секретар США Рекс Тіллерсон прибув до Південної Кореї для зустрічі з офіційними особами з метою пошуку нових підходів до КНДР, зазначає Reuters.

«В умовах постійно зростаючої загрози нам стає очевидно, що потрібно знайти інший підхід. Однією з цілей мого візиту в регіон є обмін думками з приводу нового підходу», - сказав Тіллерсон під час прес-конференції.

Тіллерсон здійснює свій перший офіційний візит в Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Сеул став другим місцем відвідування колишнього глави Exxon після Японії.

Нагадаємо, США, Південна Корея і Японія розпочали у вівторок, 14 березня, тристоронні навчання з протиракетної оборони у зв'язку з ситуацією навколо КНДР.

Окрім того, у п'ятницю, 17 березня, вперше в японській практиці відпрацювали евакуацію цивільного населення при потенційній загрозі ракетної атаки з боку Північної Кореї