Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що всі варіанти, включаючи військове рішення, залишаються актуальними для США у вирішенні "ядерної проблеми" КНДР, повідомляє в п'ятницю, 17 березня, південнокорейський телеканал YTN.

При цьому держсекретар зазначив, що так зване «стратегічне терпіння щодо КНДР вичерпано».

Державний секретар США Рекс Тіллерсон прибув до Південної Кореї для зустрічі з офіційними особами з метою пошуку нових підходів до КНДР, зазначає Reuters.

«В умовах постійно зростаючої загрози нам стає очевидно, що потрібно знайти інший підхід. Однією з цілей мого візиту в регіон є обмін думками з приводу нового підходу», - сказав Тіллерсон під час прес-конференції.

Тіллерсон здійснює свій перший офіційний візит в Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Сеул став другим місцем відвідування колишнього глави Exxon після Японії.

Нагадаємо, США, Південна Корея і Японія розпочали у вівторок, 14 березня, тристоронні навчання з протиракетної оборони у зв'язку з ситуацією навколо КНДР.

Окрім того, у п'ятницю, 17 березня, вперше в японській практиці відпрацювали евакуацію цивільного населення при потенційній загрозі ракетної атаки з боку Північної Кореї