НОВИНИ

Посадовцю Донецької залізниці повідомили про підозру у фінансуванні тероризму

Зазначається, що в 2014 році начальник зберіг місце роботи і виплачував зарплату підлеглому, поки той "служив" у незаконному збройному формуванні.

Прокуратура Луганської області заочно повідомила про підозру в.о. начальника Ново-Кіндрашівської дистанції сигналізації та зв’язку Державного підприємства «Донецька залізниця» за фактом фінансування тероризму. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

Посадовець підозрюється за ч. 1 ст. 258-5 КК України (вчинення дій з метою матеріального забезпечення окремого терориста), тобто фінансування тероризму.

Зазначається, що у червні 2014 року начальник дистанції протизаконно звільнив громадянина від обов’язків на час проходження служби в складі батальйону «Заря» так званої «Народної міліції» терористичної організації «ЛНР», а також зберіг за ним місце роботи, видав одноразову матеріальну допомогу і забезпечив виплату зарплати.

"На підставі наказу та довідок підписаних так званим «командиром батальйону «Заря» І. Плотницьким, в яких вказувалося, що вказана особа наразі проходить військову службу та виконує функції учасника одного з підрозділів так званої «Народної міліції» терористичної організації «ЛНР», бойовик отримав грошові кошти на загальну суму майже 20 тис гривень", - ідеться в повідомленні.

Таким чином, за версією слідства, посадовець державного підприємства вчинив дії з метою матеріального забезпечення терориста.

Як повідомлялося, у Запоріжжі правоохоронці викрили багатомільйонний канал фінансування тероризму через незаконні виплати псевдопереселенцям.