НОВИНИ

Уряд США додатково виділив Україні $54 млн на підтримку реформ

Кошти спрямовані на боротьбу з корупцією, економічні перетворення і розвиток демократії.

Уряд Сполучених Штатів Америки виділив Україні 54 мільйони доларів додаткової допомоги на реформи і боротьбу з корупцією. Про це повідомляє Голос Америки.

Міжурядову угоду підписали перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів і директор місії агентства США із міжнародного розвитку Сьюзен Фріц.  Цей транш технічної допомоги від американских платників податків буде спрямований на підтримку реформ.

Згідно з цими угодами Україні буде додатково виділено 54 мільйони доларів на підтримку критично важливих реформ. Гроші підуть на боротьбу з корупцією, економічні перетворення і розвиток демократії. Я переконана, що ця додаткова допомога ще на один крок наблизить український народ до того рівня добробуту демократії, якого він прагне і на який заслуговує", - зазначила посол США в Україні Марі Йованович.

Водночас Кубів повідомив, на що саме будуть витрачені ці кошти.

"Першим питанням є енергетична сфера,  другий напрямок це дотримання норм верховенства права, а третій, найголовніший я вважаю, підзвітність уряду України громадянам України", - додав він.

Як повідомлялося, палата представників Конгресу Сполучених Штатів Америки передбачила виділення 150 мільйонів доларів на військову підтримку України. Військова підтримка включає летальне озброєння оборонного спрямування.