НОВИНИ

Порошенко наголосив, що пункти пропуску на Донбасі закривати не будуть

Кількість КПВВ збільшуватиметься.

Пункти пропуску на лінії розмежування не закриватимуть. Про це заявив президент Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам, повідомляє прес-служба глави держави.

"Ми в жодному разі не закриваємо КПВВ, тобто пункти, де вони перетинають лінію зіткнення. І навпаки будемо робити все, щоб збільшити їх кількість. Бо для людини, яка переїжджає з окупованої території на територію, яка підконтрольна українській владі, це ще додаткове щеплення проти російської пропаганди", - сказав він.

Президент також додав, що таким чином людина "може зберегти Україну в серці".

При цьому Порошенко вказав на те, що бойовики досі не дали відкрити раніше погоджений КПВВ "Золоте" на Луганщині.

Глава держави наголосив, що пункти пропуску на лінії розмежування продовжать свою роботу, і можливість доступу на окуповані території міжнародних гуманітарних місій, а також українських громадян на підконтрольну Україні територію - залишиться.

Нагадаємо, 15 березня Рада національної безпеки і оборони України за екстреному засіданні після виступу президента Петра Порошенка підтримала тимчасове повне припинення транспортного сполучення з окупованими територіями Донбасу. Порошенко заявив, що винятком мають бути лише гуманітарні вантажі українських і міжнародних гуманітарних організацій, ООН, Міжнародного Комітету Червоного Хреста.