НОВИНИ

У Феодосії окупанти затримали кримського татарина — Чубаров

Після затримання Еміль зміг зателефонувати своєму другу і повідомити, що його привезли у Феодосійське відділення ФСБ РФ.

В окупованому Криму силовики затримали кримського татарина Еміля Мухтеремова. Після того, як його привезли у Феодосійське відділення ФСБ, із чоловіком перервався зв’язок. Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. 

«Щойно надійшло повідомлення про новий арешт у Криму: у Феодосії ФСБ-шники затримали Еміля Мухтеремова в той момент, коли він з другом сідав у свою автівку», - повідомив Чубаров у Facebook.

За його словами, після затримання Еміль зміг зателефонувати своєму другу і повідомити, що його привезли у Феодосійське відділення ФСБ РФ. Зараз зв'язку з Емілем немає.

Читайте також: Україна попросила Міжнародний суд ООН захистити українців і кримських татар в окупованому Криму

Також повідомляється, що Мухтеремов постійно проживав в окупованому Криму в селі Завітне Ічкінського (Совєтського) району.

Нагадаємо, наприкінці лютого силовики провели обшуки в будинку кримського татарина Марлена Мустафаєва. Згодом йому присудили 11 днів адміністративного арешту за публікацію у соціальній мережі «Вконтакте» у 2014 році. Також затримали учасників протесту біля будинку Мустафаєва, та тих, хто знімав на відео.

Адвокат Еміль Курбедінов повідомив, що до деяких затриманих окупанти застосували фізичну силу.