НОВИНИ

  ▪   Ольга Кацімон

Порошенко очолив блокаду. Реакція соцмереж на повне призупинення транспортного сполучення з ОРДіЛО

РНБО після виступу президента підтримала тимчасове повне припинення транспортного сполучення з окупованими територіями Донбасу.

У середу, 15 березня, Рада національної безпеки і оборони України за екстренному засіданні після виступу президента Петра Порошенка підтримала тимчасове повне припинення транспортного сполучення з окупованими територіями Донбасу.

Реакція українців не забарилася. Український сегмент соціальних мереж відразу відреагував на новину коментарями. Тиждень зібрав дописи на таке рішення влади.   

Нагадаємо, ввечері 14 березня у поліції повідомили, що на блокпосту біля Слов'янська виник конфлікт через відмову групи озброєних осіб, серед яких був народний депутат Володимир Парасюк, проходити стандартну перевірку.

Під час конфлікту постраждали семеро працівників поліції, було відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» Кримінального кодексу України. За словами помічниці Парасюка Ірини Голуб, постраждалі є також серед прихильників блокади.